Adres : TOKAT TEKNOPARK AŞ. ZEMİN KAT NO:108

Referanslar

1-      İlk hizmet verdiğimiz Çorum Valiliği İl Özel İdaresi’nde  3 adet cihazımız  bulunmaktadır.  Bu cihazlarımızla yapılan gerçekleştirilen çalışma sonuçlarından bazılarına  (İskilip  Başmakçı Köyü Ortofoto Çalışması) Buradan  ulaşabilirsiniz.

2-      İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Genel Müdürlüğü’nde Ortofoto harıta üretimi amacıyla kullanılan multicopterimizle  yapılan bir çalışmaya da Buradan ulaşabilirsiniz.

3-      Yüksek gerilim hatları ile ilgili demo uçuşumuz için de Buradan inceleme yapabilirsiniz.

4-      Malatya Belediyesi –  Malatya Tanıtım Belgeseli  için tüm ilçelerde ayrı ayrı uçuş yapılarak  profosyonel  video çekimleri gerçekleştirilmiştir.

5-      Bursa Büyükşehir Belediyesi (BUSKİ) Harmancık ilçesinde  fizibilite çalışmalarında kullanılmak üzere Ortofoto Üretimleri yapılmıştır.

6-      Tokat, Reşadiye Kaymakamlığı ve AFAD Kurumu ile Birlikte  Kayıp çoçukların Arama Kurtarma Çalışmaları  Yapılmıştır. Yağmurlu ve rüzgarlı hava koşulunda yaptığımız bu uçuş tecrübelerimizi Buradan izleyebilirsiniz.

7-      Tokat Artova Çimento Maden Sahası Ortofoto Harita Üretimi Gerçekleştirdik. Bu çalışmadan elde edilen animasyonu da Buradan izleyeblirsiniz.

8-      Mardin DSİ ve Türk Silahlı Kuvvetleri Mardin Karakol Bölgesine  2 adet Multicopter Satışı Gerçekleştirdik.

9-      Muharebe Sınıfı Geliştirme  Koordinasyonu Fuarına  Katıldık.

10-   3. Barajlar, HES ve Su Yapıları İşletim, Otomasyon, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarına katıldık.

11-   Başarsoft 10. Mapinfo Kullanıcı Konferansı’na katıldık.

12-   2015 Dünya CBS Günü -ATO Congresium Fuarına Katıldık.

13- A. Jandarma Komutanlığına bir adet multicopter teslimatı gerçekleştirdik.

13- MİT teşkilatına yaptığımız başarılı demo sonucunda da tasarım ve üretimini kullanıcı istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz 3 adet multicopterimizi teslim ettik.

13- Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın daveti üzerine Ankara’da test uçuşlarına katıldık ve burada çok rüzgarlı bir havada uçuş gerçekleştirdik. Test sonuçlarında çok iyi bir performans sağladığımızdan 90 adet sipariş aldık ve teslimatlarını gerçekleştirdik.

14- Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından IHA0 ve IHA1 eğitim kuruluşu olarak yetkilendirildik.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.